Британські спецслужби вважають версію про витік COVID з лабораторії “правдоподібною” – ЗМІ

Співробітники британської розвідки на сьогодні вважають реалістичною версію про лабораторне походження коронавірусу, хоча раніше розглядали її як малоймовірну.

Фото: з відкритих джерел

Про це йдеться в матеріалі The Sunday Times, журналісти посилаються на джерела в спецслужбах.

Чутки про те, що пандемія коронавірусу почалася з Уханьского Інституту вірусології, виникли від самого початку пандемії, проте західні розвідки вважали таку можливість малоймовірною. Однак зараз їхня думка змінюється.

Минулого тижня президент США Джо Байден наказав своїм спецслужбам розслідувати теорію про витік коронавірусу з лабораторії, і представити йому доповідь за 90 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині 100-річний дідусь одужав від коронавірусу.

Джерела в американській дипломатії в спілкуванні з журналістами висловили стурбованість – якщо достовірно встановити причину пандемії не вдасться, то подібне може повторюватися «знову і знову».

Підвищена увага до уханьського Інституту вірусології пов’язана з новою інформацією про трьох його співробітників, які захворіли і були госпіталізовані в листопаді 2019 року – якраз під час перших повідомлень про коронавірусну хворобу.

Тепер уряди західних країн відчувають суспільний тиск з метою з’ясувати подробиці того, що сталося. Однак джерела в спецслужбах підкреслюють, що з’ясувати правду буде дуже складно через секретність китайської сторони. Пекіну, як підкреслюють в спецслужбах, буде не складно навести розслідування на хибний шлях.

Джерело: УНІАН.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я