Комаровський назвав два принципові симптоми, які з’являються при “Омікроні”

Є два принципові симптоми “Омікрону”, які відрізняють цей штам коронавірусу COVID-19 від інших, зокрема, від “Дельти” – дуже сильні слабкість і біль у горлі.

При “Омікроні” захворілі часто скаржаться на те, що їм боляче ковтати, при інших варіантах коронавірусу такий симптом рідко виникав, розповів кандидат медичних наук та педіатр Євген Комаровський на каналі “Україна 24”.

“…дуже часті скарги на біль у горлі. Щоб було боляче ковтати – такого за симптоматикою ковіду раніше не помічали… принаймні цей симптом виникав у поодиноких випадках, а при “Омікроні” – відразу“, – зазначив медик.

До речі, до болю в горі може призвести і переохолодження, не обов’язково вірус, але при “Омікроні” горло може хворіти настільки сильно, що навіть важко дихати.

Також лікар дав пораду, що робити при болі в горлі:

Усі знають, як зняти сильний біль у горлі при ГРВІ та навіть ангіні? Якщо сильно болить горло, то треба їсти морозиво, – каже кандидат медичних наук, – це не жарт, а стандарти лікування, оскільки холод дає анестезію та зменшує набряк слизової оболонки гортані.

Раніше у МОЗ України назвали симптоми “Омікрону” – це біль у вухах, головний біль, втома, чхання, кашель, біль у горлі, втрата апетиту, озноб чи тремтіння, хриплий голос, лихоманка, ломота у тілі та біль у м’язах, втрата/спотворення нюху та/або смаку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пірнув в ополонку і пішов під лід: жінка зняла на відео загибель свого чоловіка [ВІДЕО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я