“Імператор, що захопився історією. Свита з ампутованою думкою і волею”: журналіст Дудь публічно підтримав Україну

Відомий російський журналіст Юрій Дудь засудив визнання “ЛДНР” Росією і висловився на підтримку України. 

Про це він написав у своєму Instagram.

Він розповів про свою недавню поїздку до Норвегії і запропонував порівняти норвезький Кіркенес з російським Заполярним або Нікелем.

“Є багато причин, чому у них – нафта і газ і ось так, а у нас – нафта і газ і ось так. Вчора більшість з цих причин ми знову спостерігали. Імператор, що захопився історією. Свита з ампутованою думкою і волею. Пропагандистський ескорт, що так складно і так солодко схвалює війну з теплих столичних квартир. Ну і рішення, які вся ця тусовка приймає“, – написав журналіст.

Дудь підкреслив, що не вибирав цю владу і не підтримує “її імперський угар”.

Також він нагадав відповідь соліста групи Animal Джаz Олександра Красовицького на питання про те, що відбувається між Росією і Україною. 

Жерсть. Трагедія. І почуття провини < … > ось ці всі зелені чоловічки, ось це все втручання з боку – це нескінченні почуття мого сорому і провини. З одного боку – за те, що я не можу вплинути. З іншого – за те, що це моя країна, хоча я начебто безпосередньо і не відповідальний за ці речі“, – сказав Красовицький в інтерв’ю. 

За словами журналіста, відповідь музиканта дуже близька до того, що він відчуває зараз. 

Я виріс в Росії, Росія – моя Батьківщина, я з ніжністю і любов’ю ношу триколор на передпліччі. Але Україні, батьківщині рідних і дому друзів, – моя максимальна підтримка в ці дні. Росії, Україні, світу – мир“, – написав Дудь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У двох областях України можуть запровадити воєнний стан.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я