«Біда у нас з політологами». Рейко та Рись посперечалися через відеоблог

Тільки-но Чернігівщина увійшла до передвиборчого процесу на 206-му окрузі як вже маємо перші скандали. Адже як ви знаєте, там де вибори, там великі гроші, а там де великі гроші завжди знайдуться замовні «політичні аналітики».

Схоже, саме в замовній «аналітиці» звинуватила автора блогу «Чернігівській політклуб», а за сумісництвом директора з розвитку Sendpulse Олександра Рися, ймовірна кандидатка по 206 округу Марина Рейко.

Свої слова Рейко обґрунтовує тим, що Рись в його оглядах називав її «представником місцевого олігархату», натомість Владислава Атрошенка «дієвим управлінцем, досвідченим та авторитетним».

Рецензію на останній блог Рися Марина Рейко написала на своїй сторінці у Фейсбук:

Біда у нас з політологами( 

Після того, як відійшов у вічність справжній авторитет у цій справі, людина, яка мала свої прихильності чи симпатії, проте у офіційних повідомленнях його завжди був баланс і об’єктивність, пан Паперний((( його нішу намагається зайняти людина, яка так далека від політології та об’єктивності, як я від неба.

Друзі прислали черговий політичний огляд Олександра Рися. Людина явно не володіє інформацією, через це складнощі з аналізом. А через те, що я та такі, як я, з ним більше не спілкуються (ну хоча б тому, що в одному відео він назвав мене представником місцевого олігархату!!! а пана мера – дієвим управлінцем, досвідченим та авторитетним — але не олігархом, якщо вже використовувати цю термінологію), то огляди виглядають однобокими. Та відверто граючими на користь провладному кандидату по 206 округу.

Хоча, чому я дивуюсь. Пан Паперний жодного разу не просив у мене гроші…. Отож, кому хочеться дивитися рекламу пана секретаря міськради – гоу ту Чернігівський політклуб)”.

Під дописом пані Рейко зібралось чимало, подекуди, дуже смішних коментарів.

Майже добу після публікації від Олександра Рися не було жодної відповіді на слова Рейко. Тож ми звернулись до нього за коментарем і він опублікував його на своїй фейсбук-сторінці. Далі наводимо текст допису автора блогу “Чернігівський політклуб”.

“Нещодавно пані Марина Рейко опублікувала пост про мене і Чернігівський політклуб.

Там йшлося про те, що я нібито однобоко висвітлюю політичну ситуацію і називаю Рейко представницею місцевого олігархату.

Очевидно, Рейко дуже образилась на мене за свій факап з її коментарем, що “українці – не нація”. То я ще дуже м’яко це прокоментував. Це реально жесть, за яку вибачилась навіть колега Рейко по фракції ЄС.

Чи є Рейко представницей місцевого олігархату? – звичайно так! (як і Атрошенко). 1. Рейко представляє бізнес-групу Вєна, 2. Вона депутат міської ради. 3. Ще й вирішила переплюнути Атрошенка з його маєтком біля площі Богдана Хмельницького і будує свій маєток напроти Катеринки.

Я слідкую за політичною ситуацією в регіоні вже більше 10 років і в дайджестах блогу Чернігівський політклуб я дійсно намагаюсь дати об`єктивну інформацію і подавати матеріал збалансовано. За цей час мене звинувачували в продажності сотні разів всі політсили і політики. Вони чомусь вважають, що можна критикувати тільки їх опонентів, а них самих – тільки вихваляти. Я вже звик, тому дякую Марині Рейко за піар, хоч і чорний і маніпулятивний ) Шкода, що бруд в даному випадку ллється в умовах блокування мого акаунту і неможливості спростувати маніпуляції і відверту брехню”.

Під дописом Олександра теж зібралось чимало коментарів. В цьому випадку більшість в його підтримку.

Про ймовірний зв’язок Олександра Рися з кандидатом Олександром Ломако написали і в чернігівському телеграм каналі “CheGo”. Зокрема, там навели ще один факт, який може підтверджувати замовність аналітики Рися.

Відповіді Рися довелося чекати більше доби – мабуть узгоджував текст з тим самим кандидатом. Виправдання, насправді, виявилось досить слабеньким.

Та крапку у цьому протистоянні поставив свіжий випуск газети “7 днів”, на одній зі сторінок якої надруковано матеріал з позначкою “Позиція”* про того ж таки кандидата, де політолог Олександр возводить іншого Олександра (той, що кандидат) до лику святих. 

*Як відомо матеріали з позначкою “Позиція” друкуються за гроші замовника статті”, – йдеться у повідомленні.

Олександр Тарнавський, якого Рись згадав у своєму випуску, як кандидата по 206-му, сказав, що вважає цей політклуб “повною хрінню”.

Олександр Тарнавський

«Теж відмовив йому в коментарі. Але причина банальніша – просто вважаю цей політклуб повною хрінню. Ну реально ж банальний оглядач новин Суспільного, що з’являється тільки на виборах щоб підзаробити грошей. Інсайдів нема, нормальної аналітики нема, іншим нічим не чіпляє».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіс Президента проти Атрошенко: чим може закінчитись протистояння? [ВІДЕО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я